Soustředění HC Náchod

26.05.2018 | Ludvík Berger

Na náchodském ledě se uskuteční další ročník pravidelného soustředění hráčů HC Náchod a HC Třebechovic p. O.

Již tradičně se v druhé polovině srpna uskuteční soustředění mladých hráčů HC Náchod. Toto soustředění na ledě je důležitou součástí přípravy mládeže HC Náchod. Společně s náchodskými odchovanci se na zimním stadionu v Náchodě budou připravovat i mladí hráči z Třebechovic pod Orebem.

Pod odborným vedením trenérů z Náchoda a Třebechovic hráči absolvují všestrannou hokejovou přípravu. Součástí této přípravy je dvoufázový trénink na ledě, spec. příprava v tělocvičně,  na venkovní hřištích a v bazénu. Hráče také čeká kompenzační cvičení a regenerace. Soustředění začíná již 20.8.2018 zúčastní se jej více jak 100 vybraných hráčů z žákovských kategorií, kteří budou rozdělení do pěti tréninkových skupin dle věkových kategorií.

Ludvík Berger

vedoucí trenér HC Náchod