Ročník 2009 na turnaji ve Vrchlabí

12.01.2019 | Petr Lelek

Ročník 2009 na turnaji ve Vrchlabí

V neděli 30.12.20018 se mladí hokejisté HC Náchod (ročník 2009) zúčastnili Vánočního vícesportovního turnaje „O pohár starosty města Vrchlabí“. Turnaj byl netradiční tím, že dopoledne se mužstva utkala v hokeji a odpoledne pak stejná mužstva hrála fotbal. Výsledky se sčítaly a to za každou třetinu resp. poločas zvlášť. Díky vyrovnanému průběhu tak do poslední chvíle vůbec nebylo zřejmé, jaké bude výsledné pořadí. V hokeji byl nejlepší tým z Jablonce nad Nisou, ale bohužel jablonečtí prohráli všechny fotbaly. Naopak ve fotbale byly nejlepší Třebechovice, které jsme ale porazili v hokeji, a i domácí Vrchlabí jim sebralo nějaké body. Nakonec pak byli všichni překvapení, protože na posledním místě skončilo domácí Vrchlabí, v hokeji dominující Jablonec skončil až třetí, Třebechovice zásluhou výborného fotbalu druzí a díky vyrovnaným výkonům a neúprosné matematice si pohár a zlaté medaile odvezli kluci z Náchoda.

Realizační tým HC Náchod ročník 2009

Muži | Středa 13.02.2019, 18:00
Nový Bydžov - HC Náchod

Muži | Neděle 17.02.2019, 17:00