Snadná výhra v souboji se Spartakem

02.10.2019 | Michal Kubeček

Třetí zápas Ligy ml. žáků svedl dohromady hokejisty domácích a hokejisty Spartaku Nové Město. Dosavadní výsledky napovídaly, jak by si oba soupeři mohli vést, a nakonec se opravdu ten, kdo tipoval vítězství domácích, nemýlil. Nikdo ale zřejmě nepředpokládal tak vysoké vítězství.

Úvod utkání a nástup domácích byl opravdu raketový. Už ve 25. vteřině 1.třetiny vedli náchodští 2:0 po téměř totožných samostatných akcích. Takový úvod utkání nemohl nezanechat stopy na dalším průběhu. Domácí se úspěšně snažili udržet vysoké tempo hry, stříleli, nahrávali si a prosazovali se kombinační hrou i samostatnými akcemi. Výraznou převahu zastavila až první siréna za stavu 7:0.  Ve druhé třetině se opět střelecky  prosazovali naši hráči, brankář hostí na druhou stranu  několik šancí zlikvidoval.  Ale i tak se i účet druhé třetiny uzavřel opět za stavu 7:0, celkově tedy 14:0 po dvou třetinách. Za zmínku stojí              i dobré zákroky domácího brankáře.

Třetí část nabídla podobný obraz hry jako v předchozích třetinách, hosté se  také dostali do několika šancí, z nichž tři gólově využili, naši hráči si ovšem celkově nenechali do skóre mluvit a prosadili se hned osmkrát. Celkově tedy HCN – Nové Město 22:3, po třetinách: 7:0, 7:0, 8:3.

Branky a asistence domácích: Filip Gois, Matyáš Verner (Jakub Cvrček), Tomáš Podškubka (Matyáš Bohuněk), Matěj Tichý (Filip Král), Josef Flechtner (Filip Gois), Adam Scheuer, Josef Flechtner, Filip Gois (Josef Flechtner), Matyáš Verner (Jan Bubeníček), Josef Flechtner (Filip Gois), Adam Scheuer (Jakub Cvrček), Jakub Cvrček (Filip Král), Matěj Tichý (Filip Král), Matyáš Verner (Tomáš Podškubka), Jan Bubeníček (Filip Gois), Josef Flechtner (Václav Podškubka, Filip Král), Filip Gois (Vojta Vancl), Filip Král (Jakub Cvrček), Václav Podškubka (Matěj Tichý), Filip Král (Matěj Tichý), Jakub Cvrček (Filip Král), Jan Bubeníček (Josef Čermák, Matyáš Bohuněk).

(vancl)

Muži | Středa 16.10.2019, 18:00