HCN na NHL v Praze!

04.10.2019 | Michal Kubeček

Dne 3.10.2019 družstvo mladších žáků HC Náchod mělo možnost na živo shlédnout tréninkové jednotky družstev NHL.

Díky možnosti svazu Českého hokeje obdrželo družstvo mladších žáků HC Náchod 20 kusů vstupenek na tréninkové jednotky dvou týmů z NHL a to Philadelphia Flyers a Chicago Blackhawks.

Celá akce probíhala v největší hale v ČR v O2 aréně. Před halou byl připraven pro děti bohatý doprovodný program, kde si mohli vyzkoušet střelbu a kouknout na historické dresy a výstroje z NHL. V rámci celé akce jsme také navštívili Síň slávy Českého hokeje, kde mohli kluci vidět všechny velké úspěchy českého hokeje včetně pohárů a medailí.

Po doprovodném programu jsem navštívili dvě tréninkové jednotky týmů z NHL. Představili se nám také dvě české hokejové hvězdy NHL a to Jakub Voráček a Dominik Kubalík. Celkem se v O2 aréně sešlo na tréninkové jednotky přes 7 000 lidí.

Kluci si to náramně užili a mohli spatřit jak trénují nejlepší hokejisté světa.

Muži | Středa 16.10.2019, 18:00

Muži | Neděle 20.10.2019, 17:00