Mladší žáci opět nezaváhali!!

09.10.2019 | Michal Kubeček

Ve 4. kole Ligy mladších žáků čekal náchodské výjezd do Opočna. Otázkou bylo, zda naši potvrdí ambice favorita.

Vítězství mladších žáků 15:1 v Opočně A hned od začátku utkání na tuto otázku naši odpovídali, a to mohutnou střeleckou převahou, velkým množstvím šancí a také soustředěnou obranou. Vždyť za první třetinu se domácí Baroni dostali pouze ke dvěma střelám na naši bránu. My dáváme pět branek. Druhá třetina nabídla podobný obrázek hry jako třetina první, hosté se snažili udržet vysoké tempo bruslení a kombinační hru. Domácí vystřeli na gólmana Hovance v náchodské brance vícekrát než v první třetině, na převahu střel ze strany HCN to nemohlo ovšem stačit. Stav po 2 třetině 11:1. V poslední třetině, kdy bylo už o výsledku rozhodnuto, tempo hry lehce polevilo, i tak střely na branku Baronů neustávaly a společně, jak jsme již psali, s pochvalou pro útok i pro obránce, jsme zápas dovedli k vítěznému konci. Mezi střelce se výrazně zapsal Filip Gois. Celkově po třetinách 5:0, 6:1 a 4:0 vítězství Náchoda 15:1. Za zmínku stojí nízký počet vyloučených, hrálo se čistě - za celý zápas je bilance vyloučených na obou stranách pouze 1:1. Branky: Podškubka T. (Bohuněk), Tichý, Gois (Flechtner),Gois (Bohuněk), Čermák, Bohuněk (Flechtner), Gois (Bohuněk), Bohuněk, Bubeníček (Cvrček), Flechtner (Gois), Bubeníček (Cvrček), Gois (Tichý), Gois, Gois (Král), Verner (Novák) Zapsal: Vancl ​​​​​​

Muži | Středa 16.10.2019, 18:00