Suverénní výhra mladších žáků nad Dvorem

06.11.2019 | Michal Kubeček

Další zápas ligy přinesl jasné vítězství domácích. Naši nastoupili opět  se třemi pětkami. V brance se v průběhu utkání vystřídali oba brankáři – Petr Svoboda i Jan Hovanec.

Utkání začalo náporem domácích, přibývala akce za akcí a padaly také góly. Výpis střelců i asistencí najdete opět pod článkem. Před druhou třetinou napadla diváky otázka, jakým způsobem bude zápas pokračovat. Zdálo se totiž, že v posledních utkáních byla pro náš tým slabší druhá třetina.

Tentokrát byla odpověď našich hráčů jasná. Udrželi tempo hry, bruslili a   kombinační hrou se přes soupeře prosazovali. Hráli s opravdovou chutí až do konce zápasu!

Po třetinách 4:0, 8:1, 6:1    vítězství nad Dvorem Králové v poměru 18:2.

Branky a asistence:Cvrček, Gois (Tichý), Král (Novák), Tichý (Bubeníček), Tichý (Janovský), Gois (Tichý, Bubeníček),Verner (Malcher, Král), Gois (Bubeníček), Cvrček, Bubeníček (Gois, Tichý), Král (Malcher), Král, Cvrček (Bubeníček), Cvrček, Scheuer (Novák), Verner (Scheuer), Pfeifer (Bohuněk, Cvrček), Král (Gois).

(vancl)

Muži | Středa 13.11.2019, 18:00
Hronov - HC Náchod

Muži | Neděle 17.11.2019, 17:00