Začátek nadsavby dorostu 0 bodů!!

06.11.2019 | Michal Kubeček

O víkendu začala nadstavba ligy dorostu. Zrovna na začátek jsme obdrželi těžký los v podobě B týmů extraligového Liberce a Pardubic.

Bílí Tygři Liberec B - HC Náchod 11:2 (5:1,2:0,4:1)

Sestava:Vrzal,Škorpík,Sochor R,Tran, Zachariáš, Sodomka, Bon 0+1, Praus, Bíman, Hynek, Řezníček 2+0, Souček, Kudrnáč, Švadlák

Možná trochu krutý výsledek na začátek, ale zcela zasloužený. Liberečtí posíleni o lajnu z Extraligy (rozhodla zápas) byly po celou dobu zápasu lepším týmem a zcela zaslouženě vyhráli. Pro naše kluky to ale byla obrovská zkušenost.

HC Náchod - HC Dynamo Pardubice B 5:8 (2:3,0:2,3:3)

Sestava: Škorpík, Vrzal, Svoboda, Malina 1+1, Sochor R, Tran, Zachariáš, Volf, Kudrnáč 0+3, Sodomka 0+1, Bíman, Hynek 2+0, Bon, Řezníček 1+0, Souček 0+1, Švadlák 1+0

Do zápasu jsme vstoupili velice aktivně a brzo se ujali vedení 1:0. Bohužel hned při dalším střídání vyrobíme v obranné činnosti hrubou chybu a je srovnáno 1:1.
4 z osmi obdržených gólů jsem soupeři téměř darovali, když jsme tvořili jednu hrubku za druhou. Hráči si musí uvědomit, že nadstavba je zase o level lepší a rychlejší než základní část. Proto je potřeba maximální účast na trénincích.

Trenér: Jsem zklamaný z výkonu hráčů roč. 2003 a některých hráčů roč. 2004. Od těchto hráčů čekám větší bojovnost a více bodů, kterými zatíží konto soupeře.

V pátek zajíždíme na led do Žďáru nad Sázavou kde nás nečeká o moc lehčí soupeř.

Držte nám palce.

Muži | Středa 13.11.2019, 18:00
Hronov - HC Náchod

Muži | Neděle 17.11.2019, 17:00