Vysoká porážka v Metuje Cupu na ledě Litomyšle!

Brankář Kouba musel čelit 50 střelám domácích!

Středa 19.09.2018, 18:30 | ZS Litomyšl

HC Litomyšl - HC Náchod

8:2

3 : 1, 2 : 0, 3 : 1

Branky a asistence : Oppelt, Oppelt, vyloučení : 3 : 4, využití : 1 : 0, střely : 50 : 21, rozhodčí : Škorpil - Matějka, Matálek

Diváci: 70

HC Litomyšl:

HC Náchod: Kouba, (Lelek) - Plíhal, Chaloupka, do 26. Veselý, Pánek, Verner, Komárek - Oppelt, Matouš, Valášek, Leeder, Kodym, Havrda, Vondřejc, Škoda, Maršík

HC Litomyšl - HC Náchod  8 : 2 (3 : 1, 2 : 0, 3 : 0)

Ve druhém vystoupení Metuje Cupu hosté dokázali čeli ofenzívě pouze v první polovině úvodní třetiny. V brance nastoupil stejně jako v neděli mladík Kouba, záda mu kryl novic Lelek. Oproti nedělnímu zápasu nebyli k dispozici brankář Bláha, obránce Srba a kapitán Macháň s dalšími forwardy Janouškem a Zemanem.
Do poloviny 12. min. odolával mladík Kouba v náchodské svatyni střelám domácích, v tomto čase otevřel gólový účet Budina - 1 : 0. V úvodu 13. min. Pilavka ranou po ledě zaskočil Koubu 2 : 0. Na konci 17. min. se po samostatné akci prosadil ranou nad lapačku Kličky Oppelt - 2 : 3. Poslední slovo patřilo domácím v končící 19. min. skóroval znovu Pilavka - 3 : 1.

Vstup do prostřední části hry Náchodu nevyšel, ve 22. min. zvyšoval Skoumal na 4 : 1 pro domácí. Ve 26. min. po důrazném zákroku Holíka u hrazení skončil zápas pro Veselého. Pak měl slibnou šanci Škoda, ale na pozorného Kličku nevyzrál. Jak se střílí předvedl Holík ve 32. min., který si projel přes celé hřiště a vyměnil si kotouč s Cinkem a utěšenou dělovkou stanovil skóre po dvou třetinách - 5 : 1. Ve 40. min. byl vyloučen ještě Oppelt.

Do třetí třetiny vstupovali hosté ve čtyřech, čehož Litomyšl dokázala využít při brance Švece po 21 sek. - 6 : 1. Po té se do šance dostal Maršík, korekce vysledku ale nepřišla. Radovali se domácí po ranách Jankovského v 50. min. - 7 : 1 a v polovině 55. min. se trefil Skoumal - 8 : 1. V čase 57 : 50 stanovil konečné skóre na 8 : 2 dělovkou nad vyrážečku Kličky Oppelt.
Poslední zápas Metuje Cupu čeká na hráče Náchoda v sobotu 22.9. od 11 : 00 hodin v Jaroměři, kde se střetnou s týmem Unitop ČR.

Muži | Středa 12.12.2018, 18:00