Dvakrát se trefil novic Šimoníček.

8. kolo | Středa 31.10.2018, 18:00 | ZS Náchod

HC Náchod - TJ Sokol Semechnice

11:2

Branky a asistence : Šimoníček (Kodym, Plíhal), Plíhal (Škoda), Škoda (Kodym, Veselý), Šimoníček (Havrda), Macháň (Matějka, Pánek), Havrda (Matouš), Oppelt (Komárek), Škoda (Kodym), Oppelt (Komárek, Maršík), Kodym (Macháň, Pánek), Matouš (Macháň, Škoda), střely : 56 : 17, zásahy : 14 : 38, vyloučení : 2 : 6, bez využití, rozhodčí : Karlík - Kozák, Vodička

Diváci: 110

HC Náchod: Kouba, (Bláha) - Verner (40. Matějka), Pánek, Plíhal, Chaloupka (40. Verner), Srba, Veselý - Škoda, Kodym, Macháň, Šimoníček, Matouš, Havrda, Oppelt, Komárek, Maršík

TJ Sokol Semechnice:

HC Náchod - TJ Sokol Semechnice  11 : 2 (2 : 0, 7 : 0, 2 : 2)

Domácí nastoupili v brance s mladíkem Koubou a s uzdraveným Chaloupkou, mladičkým Matějkou a hlavně s novou akvizicí Jiřím Šimoníčkem. Hosté měli v brance Kolbabu a v poli se chtěl předvést náchodský Zeman.
V první třetině hráči Náchoda vyslali na Kolbabu 30 střel! V polovině 4. min. se trefil parádně novic Šimoníček po náhře Kodyma a Plíhala - 1 : 0. Třetinové skóre stanovil v 16. min. Plíhal po nahrávce Škody - 2 : 0.

Ve druhé třetině domácí ubrali na kvantitě a přidali v přesnosti. Ve 24. min. se gólově prosadil Škoda po nahrávkách Kodyma a Veselého - 3 : 0. Ve 28. min. se trefil Šimoníček po nahrávce Havrdy - 4 : 0. Ve 29. min. skóroval kapitán Macháň po nahrávkách Matějky a Pánka - 5 : 0. V téže min. se ještě trefil Havrda po asistenci Matouše - 6 : 0. V půli 33. min. se přesně po Komárkově náhře trefil Oppelt - 7 : 0. Ve 37. min. přesnou ranou do horního rohu Kolbabovy svatyně zvyšoval na 8 : 0 po nahrávce Kodyma. V polovině 40. min. ještě skóroval Oppelt po nahrávkách Komárka a Maršíka - 9 : 0.

Do třetí třetiny již nenastoupil Chaloupka, do hry plně naskočil mladíček Matějka. Hosté poslali do branky juniora Janského. Zdálo se, že Náchod se požene dále za góly, protože již zakulacení stavu zařídil Kodym 14 sek. třetí třetiny po nahrávkách Macháně a Pánka - 10 : 0. V polovině 44. min. se radovali Semechnice zásluhou "domácího" Zemana - 10 : 1. O tři min. déle korigoval Haklička - 10 : 2. Konečné skóre stanovil v čase 53 : 53 Matouš po spolupráci s Macháněm a Škodou - 11 : 2.
V neděli 4.11. čeká Náchod těžký soupeř Stadion Nový Bydžov, hrát se bude u soupeře od 17 : 00 hodin, body by byly příjemné, věříme v to.

David VALÁŠEK - asistent trenéra mužstva : "Do 40. minuty se hrálo na jednu bránu, kde jsme si dobře zakombinovali a snad i potěšili oko diváka. Pak už se jen zápas dohrával. Mrzí nás, že jsme zatím dobře chytajícímu Koubičovi nepomohli více k nule, ale příležitost bude mít znovu v neděli. Tam nás čeká úplně jiný zápas, na který se chceme dobře připravit".