Říznou desítku nečepovali domácí, ale hosté z Nového Bydžova!

Hra domácích nesnesla přísnější měřítko, hosté nás jasně přejeli!

20. kolo | Neděle 16.12.2018, 17:00 | ZS Náchod

HC Náchod - HC Stadion Nový Bydžov

1:10

0 : 3, 0 : 3, 1 : 4

Branka a asistence : Plíhal (Veselý), střely : 28 : 44, zákroky : 34 : 25, vyloučení : 6 : 5, využití : 0 : 4, rozhodčí : Pecha - Ivančic, Luštinec

Diváci: 80

HC Náchod: Kouba (20. Bláha) - Verner, Pánek, Plíhal, do 14. Chaloupka, Veselý - Havrda, Matouš, Macháň, Škoda, Šimoníček, Oppelt, Vondřejc, Komárek, Maršík

HC Stadion Nový Bydžov:

HC Náchod - Stadion Nový Bydžov  1 : (0 : 3, 0 : 3, 1 : 4)

Domácí v posledním letošním utkání chtěli potvrdit pozici spolulídra. V brance nastoupil znovu mladík Kouba, hráli Pánek, Havrda i Vondřejc, chyběli Srba a hrající trenér Kodym. Hosté se představili s posilami Zmítkem a Hejnou.
Šance Havrdy, Šimoníčka a Matouše v úvodu zápasu zůstaly nevyužity, a tak přišel trest z hole zkušeného Kubišty v 5. min. - 0 : 1. V čase 5 : 55 mohlo být srovnáno, ale rána E. Veselého skončila pouze na tyči svého jmenovce M. Veselého. V 7. min. zvyšoval pohotovou ranou Hlaváček - 0 : 2. V polovině 17. min. stanovil Hlaváček při vyloučení E. Veselého na 0 : 3 pro hosty.

Ve druhé třetině zaujmul post Kouby zkušený Bláha, který v úvodu úspěšně čelil několika šancí hostů při vyloučení Komárka. Kapituloval ve 22. min. po ráně Cháry - 0 : 4. Ve 29. min. zazvonil Plíhal pouze o tyč. Na konci 35. min. pláchl domácí obraně Chára a bylo to 0 : 5. Ve 39. min. určil třetinové skóre T. Veselý - 0 : 6.

Ve 3. dějství ve 43. min. se opět gólově prosadil T. Veselý - 0 : 7. V úvodu 45. min. skórovali také domácí zásluhou Plíhala po náhře E. Veselého - 1 : 7. V půli 54. min. Vernerovo vyloučení potrestal hattrickovou trefou T. Veselý - 1 : 8. Po necelé min. si svůj hattrick dovršil též Hlaváček - 1 : 9. O konečnou podobu skóre zasloužil opět Hlaváček, který v čase 57 : 20 vstřelil 10. branku hostů - 1 : 10. Více není třeba dodávat.
Další utkání nás čeká až v neděli 6.1.2019 od 17 : 00 hodin v Trutnově s B týmem HC BAK, kde musíme podat kvalitnější výkon!

David VALÁŠEK - asistent trenéra mužstva : "Nic než omluva pro všechny lidi co si dnes zaplatili vstupné a přišli fandit Náchodu mě nenapadá. Totální kolaps všech 15 kluků, kteří se dnes do zápasu zapojili. Před zápasem jsme měli delší přípravu, aby se nám přesně něco takového nestalo.Dnes jsme to vyžrali až do dna a jedinou útěchou nám může být teď 14 denní pauza, kde bude třeba se nad mnoha věcmi zamyslet."

10 Havrda Filip U 0 0 0 0 2 -2 0   0 0 0 0 0
4 Chaloupka Petr O 0 0 0 0 1 -1 0   0 0 0 0 0
22 Komárek Daniel O 0 0 0 0 2 -2 4   2 0 0 0 0
17 Macháň Šimon U 0 0 0 1 2 -1 0   0 0 0 0 0
88 Maršík Václav U 0 0 0 0 2 -2 0   0 0 0 0 0
73 Matouš Dominik U 0 0 0 0 5 -5 0   0 0 0 0 0