I ve druhém utkání se zálohou Trutnova se po zásluze radovali hráči Náchoda!

09.01.2019 | Jaroslav Krulich

O vítězi rozhodla prakticky úvodní třetina.

Středa 09.01.2019, 18:00 | ZS Náchod

HC Náchod - HC Trutnov "B"

Branky a asistence : Oppelt (Šimoníček), Oppelt (Šimoníček, Škoda), Havrda (Kodym), Kodym (Havrda), Vondřejc (Havrda), Šimoníček (Oppelt), střely : 40 : 44, zásahy : 39 : 34, vyloučení : 4 : 4, využití : 1 : 1, oslabení : 1 : 0, rozhodčí : Karlík - Horák, Kittner

HC Náchod: Kouba, (Bláha) - Plíhal, Veselý, Verner, Pánek - Škoda, Matouš, Leeder, Vondřejc, Kodym, Havrda, Komárek, Šimoníček, Oppelt

HC Trutnov "B":

HC Náchod - HC BAK Trutnov B  6 : 4 (3 : 1, 1 : 1, 2 : 2)

Domácí proti stejnému soupeři jako v neděli nastupovali s jasným cílem, podat stejně kvalitní výkon jako na soupeřově ledě. V brance byl tentokrát mladík Kouba, chyběli Chaloupka se Srbou a Maršík a navíc i kapitán Macháň. Naopak hrál Havrda a stejně jako v Trutnově i Leeder. Soupeř měl sestavu též značně pozměněnou z důvodu Podkrkonošského derby A týmu se Dvorem Králové. V brance byl Škop, záda mu kryl mladček Pluháček, nehráli Chytráček, Vacek a Jakub Tatar, naopak hráli mladíci Junek Š., Šlaicher, Krsek a Červíček.
Domácí zrovna nezačali dle představ trenéra Kodyma, když v polovině 2. min. byl vyloučen Pánek. V čase 2 : 10 po levé straně vnikl do obranného pásma soupeře Šimoníček a svou přihrávku načasoval přesně na Oppelta, který zacílil přesně nad Škopovu lapačku - 1 : 0. V polovině 6. min. byl na počátku gólové akce zaskakující kapitán Škoda, kotouč se přes ˇimoníčka dostal k Oppeltovi, který udělal ze škopa podruhé statistu - 2 : 0. V 9. min. byl vyloučen mladík Šlaicher. Po min. se trefil Havrda, který dorozil Kodymovu ránu - 3 : 0. Ve 12. min. rána Šlaichera zazvonila o tyč Koubovy klece. V půli 14. min. Matouš v úniku na Škopa nevyzrál. Ve 14. min. se blýskl dvěma po sobě jdoucími zákroky Kouba. Třetinové skóre stanovil v čase 18 : 00 při trestu Vondřejce Šlaicher - 3 : 1.

Druhé dějství již přineslo pouze dvě branky. V půli 25. min. se prosadil gólově Kodym po nahrávce Havrdy - 4 : 1. O 5 min. později korigoval L. Gabriel na 4 : 2.

Ve třetím dějství se na konci 45. min. trefil Smékal a korigoval na 4 : 3. V čase 50 : 10 Vondřejc po asistenci Havrdy vrátil Náchodu vedení o dvě branky - 5 : 3. O 26 sek déle Šimoníček skóroval po náhře Oppelta - 6 : 3. Konečná podoba výsledku se zrodila v samém úvodu 60. min. po ráně M. Špetly při hře bez brankáře - 6 : 4. Pak mohla vypuknout oslava vítězství s fans.
Další těžké utkání čeká hráče Náchoda v neděli13.1. od 17 : 00 na ledě HC Wikov Hronov, budeme se snažit navázat další vítězný korálek.

Muži | Středa 16.01.2019, 18:00

Muži | Neděle 20.01.2019, 17:00