Vysoká výhra nad Spartakem Choceň (mladší žáci)

Spartak Choceň nepatří mezi soupeře, kteří přijíždějí na náchodský ZS často. Neznámý soupeř ale ml. žáky HCN nepotrápil.

HC Náchod – HC Spartak Choceň  25 : 0  (8:0, 4:0 a 13:0)

Od samotného začátku zápasu domácí soupeře převyšovali, a tak se z utkání stal spíš střelecký trénink domácích.

Brankář hostů Šimon Landsman si i přes množství obdržených branek připsal několik vydařených zákroků. Výsledek je vizitkou celého týmu domácích, střelecky se prosadili především Josef Flechtner,

Filip Gois, Ondřej Pelda i další hráči (viz statistka utkání).

Branky a asistence: Tichý (Gois, Sokol), Pelda (Hovanec), Pelda (Janovský, Flechtner), Gois (Sokol), Gois, Gois (Chrastinová), Gois (Sokol), Flechtner (Pelda), Tichý, Flechtner (Pelda), Kania ( Ježek), Pelda (Flechtner), Pelda, Flechtner (Pelda), Flechtner (Vancl), Flechtner (Pelda), Sokol (Čermák), Kania, Gois (Tichý), Sokol (Kania), Gois, Kania (Ježek), Gois, Gois, Pelda.

(vancl)