První část sezóny 20/21 za námi (starší žáci)

S velkou chutí naskočili starší žáci do sezóny 20/21, kdy je v základní části čekalo 5 zápasů. Na domácím ledě se postupně utkali s týmy z Rychnova nad Kněžnou, Chocně, Nového Města nad Metují a Jaroměře. Závěrečný zápas odehráli v Opočně. Z těchto zápasů si do tabulky připsali čtyři vítězství a jednu prohru. Po 1. části postoupili mladší a starší žáci do nadstavby, kde se po nucené koronavirové přestávce utkají postupně s mužstvy TJ HC Jablonec n.N., Loko Česká Třebová, HCM Jaroměř, HC Dynamo Pardubice, Mountfield HK, HC Dvůr Králové n.L. a TJ Bílí Tygři Liberec. Nyní nezbývá než věřit, že se situace brzy uklidní a hráči budou moc opět začít trénovat a hrát hokej, který mají tak rádi. Za fotografie pod článkem i v archivu děkujeme slečně Kristýně Jakoubkové.