Starší žáci s Tygry jako na houpačce, ale vítězně

Po delší době si starší žáci zahráli soutěžní zápas na domácím stadionu. Venku se v minulých utkáních klukům dařilo – přivezli si vítězství z České Třebové i Pardubic. Úvod zápasu s Libercem proběhl podle našich představ- v osmé minutě vedeme 2:0, ukazuje se, že náš nástup Tygry zaskočil. Ke konci třetiny se po vydařených akcích prosazují hosté (2:2). Prostřední část se naopak hrála podle not libereckých: další dva obdržené góly, jinak tuhý boj o každý puk (2:4). Diváci čekali, co přinese poslední třetina a rozhodně nebyli zklamáni. Náchodské nasazení a také úspěšná koncovka přinesla v rychlém sledu tři branky a otočení zápasu. Později přibývá další gól v síti Tygrů, zdá se rozhodnuto. V závěrečných minutách se hosté opět pokusili zápas srovnat, téměř tři minuty power-play pomohly už pouze ke korekci skóre na závěrečných 6:5 pro Náchod. Aplaus diváků byl zaslouženou odměnou za vynikající zápas.

Branky Náchod: Daniel 2, Cvrček 2, Buhuněk, Drábek