Víkendový výsledkový přehled mládeže HC

V pátek 23.9.2022 přivítalo družstvo dorostu na domácím ledě HC Baník Sokolov. Dramatický zápas nakonec vyhrálo domácí družstvo HC Náchod 4:3 po samostatných nájezdech.

V sobotu 24.9.2022 na domácím ledě přivítalo družstvo mladších žáků HC Opočno. Rekordním výsledkem vyhrálo 43:1.

Na mladší žáky navazoval zápas 9.tříd kde domácí družstvo hostilo BK Mladá Boleslav, zápas se klukům vůbec nevydařil a prohráli 4:15.

Na 9.třídu navazovalo družstvo juniorů, kteří tak zahájili sezonu se soupeřem BK Nová Paka. Kluci vstoupili do sezony výhrou 9:3.

Ročník 2013 a 2014 se v sobotu účastnil všesportovního turnaje ve Vrchlabí. Čekal na ně minihokej a fotbal. V minihokeji jsme 3x vyhráli a 1x byli poraženi. Fotbal ten nám vůbec nešel (máme na čem pracovat) 4x prohra. Celkově jsme na turnaji obsadili 3. místo.

V neděli 25.9.2022 družstvo starších žáků přivítalo na domácím ledě Spartak Nové Město nad Metují. Očekávaný těžký zápas zvládli domácí na jedničku a vyhráli 11:5.

Nedělní krásný den si družstvo dorostu zajelo za soupeřem do Třemošné, kde na ně čekal soupeř HC Meteor Třemošná. Po velice vyrovnaném zápasu kluci vybojovali dva cenné bodu na výhru v prodloužení 3:4.

Ročník 2013 a 2014 změřil síly v nedělním dopoledne v Jaroměři. Přátelská utkání byla vyrovnaná a kvalitní. Tímto děkujeme za pozvaní HCM Jaroměř a těšíme se na další zápasy.