Přehled výsledků mládeže od svátku do neděle

Ve svátek české státnosti 28.9.2022 byl program mládeže hodně nabitý.

Starší žáci odehráli zápas na domácím ledě HC Náchod – HC Opočno  8:4.

Mladší žáci odehráli zápas na ledě soupeře HC Dvůr Králové nad Labem – HC Náchod 1:15.

9. třídy odehráli derby na ledě soupeře HCM Jaroměř – HC Náchod 5:7.

Na domácím ledě také probíhal turnaj ročníku 2013 a 2014, kde se hrálo na celé hřiště a někteří tak úplně poprvé hráli tzv. velký hokej. Pořadí turnaje 1. místo HC Chrudim, 2. místo Spartak Nové Město nad Metují, 3. místo HC Stadion Vrchlabí, 4. místo HC Náchod.

Sváteční den zakončil večerní zápas na domácím ledě ligy dorostu HC Náchod – Polsko U16 0:6.

V pátek 30.9. 2022 pokračovala soutěž 9. tříd, kdy jsme jeli na led soupeře HC Lomnice nad Popelkou – HC Náchod 2:7.

O víkendu jsme odehráli celkem 10 zápasů a zde je přehled výsledků.

Sobotu 1.10.2022 odstartoval ročník 2013 na domácím ledě přivítal HC Wikov Hronov a Spartak Nové Město nad Metují. Jedna výhra a jedna prohra.

Sobota pokračovala na domácím ledě, mladší žáci HC Náchod – Stadion Nový Bydžov 18:1.

V sobotu od 16:00 jsme na domácím ledě přivítali Bílí Tygry z Liberce v soutěži 9. tříd.

HC Náchod – Bílí Tygři Liberec 1:11

V neděli 2.10.2022 jsme pokračovali na domácím ledě, starší žáci HC Náchod – Stadion Nový Bydžov 11:3.

Dále navazoval zápas juniorů, kteří na domácím ledě přivítali HC Skuteč.

HC Náchod – HC Skuteč   9:1

Ročník 2014 zahájil sezonu prvním mistrovským utkání ve Vrchlabí. Kde změřil síly s místní HC Stadion Vrchlabí A a B týmem. Utkání byla vyrovnaná a padalo hodně gólů.

Nedělní hokejový maraton zakončil A – tým, který odehrál první zápas sezony.

HC Náchod – BK Nová Paka 1:5