Víkendové výsledky mládeže

V pátek 7.10.2022 družstvo dorostu přivítalo HC Kobru Praha, bohužel bez gólů se vyhrát nedá.

HC Náchod – HC Kobra Praha  0:4

V pátek a sobotu jsme museli odložit zápasy s Hronovem i Jaroměří u družstva juniorů z důvodu marodky hráčů a nízkého počtu hráčů. Zápasy budou nahrazeny v jiných termínech.

V sobotu 8.10.2022 zajížděli naši mladší žáci do nedalekého Hronova, zaslouženě přivezli domů všechny body.

HC Náchod – HC Wikov Hronov  15:7

V sobotu se na domácím ledě odehrálo utkání 9.tříd kde domácí přivítali HC Trutnov.

HC Náchod  – HC Trutnov  6:1

Sobotní den ještě nebyl u konce, naši starší žáci odjeli na těžký zápas do Chocně.

HC Náchod – HC Spartak Choceň  6:6

Neděle 9.10.2022 ve znamení cestovaní.

Nejprve vyrazili naši nejmenší hokejisté na svůj první mistrovský zápas této sezony do Vrchlabí.

Utkali se s domácím Vrchlabím a družstvem z Jičína. Obě utkání jsme prohráli a máme co zlepšovat.

Dorost v neděli vyrazil na výlet do Kladna. Odkud si přivezl plný počet bodů.

HC Náchod – PZ Kladno  6:1